AKTUÁLNÍ AKCE:

MODROSVĚT, Pavel Ziegler, Art & Event Poit Černá labuť, Praha od 15.5.2024.

 

Minulé akce 2024: 

VEDLEJŠÍ ÚČINEK RELATIVITY, Norbert Tappert, Art & Event Poit Černá labuť, Praha 27.3.2024 - 12.5.2024.

CLEAR UP, Jiří Votruba, Art & Event Poit Černá labuť, Praha 14.2.2024 - 23.3.2024.

 

Minulé akce 2023:

TĚLO | ZLATO | SVĚTLO, Erika Voith, Art & Event Poit Černá labuť, Praha 11.12.2023 - 10.2.2024.

BLÍZKÁ SETKÁNÍ, VZDÁLENÉ SVĚTY, Galerie Schlassgoart, Pavillon du Centenaire/ArcelorMittal, Bd Grande-Duchesse Charlotte, Esch-sur-Alzette, Luxembourg, 4. - 24. 11. 2023.

KVADRATURA ČTVERCE, Art & Event Poit Černá labuť, Praha 19.9. - 10.12.2021

CZECH GLASS | FRAGILE, CREA Cantieri del Contemporaneo, LEGNO & LEGNO ART SPACE, Venice Giudecca, Italy. 9.9.2023 - 27.10.2023.

STUCKISTÉ V OSTROVĚ - Jiří Hauschka, Markéta Urbanová, Jiří Valečka, Ella Guru, Paul Harvey, Joe Machine, Charles Thompson, Galerie umění Karlovy Vary - Letohrádek Ostrov, 13. července - 1. října 2023

I.V.A. GO HOME - Iva Mrázková, Art & Event Gallery ČERNÁ LABUŤ. Praha. 2.5. - 30.6.2023.

OBRAZY A JINÉ PŘÍBĚHY ZE ŽIVOTA - Richard Kočí, Art & Event Gallery ČERNÁ LABUŤ. Praha. 8.3. - 30.4.2023.

FULL OF LIFE - Jiří Macht, Art & Event Gallery ČERNÁ LABUŤ. Praha. 13.12. 2022 - 25.2.2023

 

Minulé akce 2022:

BARVY, PLOCHY, RÁJE - Vladimír Kiseljov, Art & Event Gallery ČERNÁ LABUŤ. Praha. 5.10. - 30.11.2022.

STUCK.IN | VENICE, CREA Cantieri del Contemporaneo Giudecca 211, Venice, Italy. Zahájení výstavy 26/8/2022 18 hodin | 6 pm.

ART IS MY FREEDOM, Art & Event Gallery Černá Labuť, Praha. 29.6.-25.9.2022

DOBRÉ ZPRÁVY | JIŘÍ HAUSCHKA  Výstava připravená ve spolupráci Artlines a Valentiny foundation. Lucembursko, Muzeum Valentiny foundation 8. - 24. 7. 2022.

My pozorujem medvídky, medvídci zase nás - Jiří Votruba, Art & Event Gallery Černá Labuť, Praha. 15.3.-29.5.2022

UNITED COLORS OF NEPAL - Zdeněk Lhoták, Art & Event Gallery Černá Labuť, Praha. 1.2.-11.3.2022

Sovy nejsou tím, čím se zdají být - Jiří Hauschka, Šumperk. 6.1.-2.3.2022

To musí být to místo - Jiří Hauschka, UFFO Trutnov. 18.1.-27.2.2022

 

Akce 2022:

Linky umění - Student Line - podpora studentů uměleckých vysokých škol a mladých umělců

 

Akce 2021:

Czech Glass, Quo Vadis?!

Jiří Hauschka v Benátkách

 

Společnost Art Lines s.r.o. se zaměřuje na podporu umělecké činnosti profesionálních a začínajících mladých umělců, podporu vzdělávání v umělecké oblasti a dalších kreativních odvětví, spolupráci s organizacemi zaměřenými na výzkum a vývoj v oblasti materiálů (důraz na upcyklaci, využití recyklovaných materiálů etc). Právě v oblasti materiálů a jejich recyklaci klademe velký důraz na propojení umění a obnovitelných zdrojů s ohledem na ekologii v souladu s vizemi EU. Máme velké zkušenosti s propagací umění, mladých umělců a i v této oblasti se snažíme akcentovat propojení green policy a světa kreativních odvětví. Vedle podpory umělců se zabýváme uměleckým výzkumem, kreativními a kulturními odvětvími, nabízíme podporu grantové a projektové činnosti a v neposlední řadě konzultační pomoc při soukromé sbírkotvorné činnosti.

 

Consulting

Naši klienti patří mezi nadprůměrné úspěšné osobnosti, které mají možnost uvažovat o majetku a jeho rozvoji v širším, systematickém a dlouhodobém kontextu. Součástí je tvorba sbírek různého rozsahu a zaměření. Sbírky zpravidla začínají jako estetické zhodnocení rezidencí a nezřídka končí jako rozsáhlé investiční nástroje. Ať už je tomu jakkoli, jedná se o rodinný majetek a ten si stejně jako jakýkoli jiný zaslouží systematickou péči. 

 

Investment

Tvoříme a následně realizujeme strategie sbírek tak aby odpovídaly estetice, osobnostním profilům, investičním záměrům i horizontům a respektovaly postoj klienta k investičnímu riziku. 

Zastupujeme zájmy klientů při jednání s galeristy, sběrateli či umělci. Hlídáme daňovou efektivitu a velkou pozornost věnujeme řízenému předání dalším generacím s ohledem na udržení hodnoty, ale také původního záměru zakladatele sbírky. V případě potřeby dohlížíme na efektivní a diskrétní prodej sbírky.

Je nám ctí podporovat naše klienty při přípravě a realizaci jejich mecenášských či filantropických projektů.

Philantropy

V samém centru města s krásným výhledem na Prahu představujeme klientům nová díla našich kmenových umělců i nové „objevy“ umělecké scény. Špičkové vybavení spolu s unikátním kulinářským zázemím udělaly z tohoto prostoru vyhledávaný prostor umělci, individuálními návštěvníky i společnostmi. Pro ty zde pořádáme vzdělávací i společenské akce zaměřené na práci s uměním, tvorbu sbírek, a investice do umění. 

www.cernalabut.cz

Autor je pro nás klient, ne dodavatel. Společně definujeme jeho cíle, se kterými přichází. Z cílů vycházejí služby, které poskytujeme – od profesionálního manažerského vedení, které zahrnuje komplexní profesní život autora/umělce, organizování výstav v ČR i v zahraničí, vstupy na zahraniční trh, publikační činnost, PR, cenotvorba, rezidenční pobyty (ČR i zahraničí).

 

 

Spojte se s námi

V našem pojetí je investor zároveň v menší či větší míře podporovatelem a mecenášem umění. U žijících autorů toto tvrzení platí téměř absolutně. 

Nabízíme nebo řešíme jednotlivé kauzy, případy, požadavky stejně tak komplexní služby – v tomto případě aktivní správa a vedení sbírek. Od nabývání, pozbývání, skladování, archivování, finanční a právní konsekvence děl, edukací a příjemnými zážitky vůbec.

Celé se to odehrává pod odborným vedením špičkových odborníků na dané obory.

Spojte se s námi

Podpora konkrétního umělce či projektu.

Spojte se s námi

Socha

SCULPTURE LINE

Tradičně organizujeme sochařský festival pod otevřeným nebem měst. Letošní ročník se koná kromě Prahy také v dalších městech České republiky, ale i v zahraničí. Dává prostor předvést monumentální díla českých i světových sochařů té nejširší veřejnosti. Dělá města krásnějšími. Pomáhá jeho účastníkům nejen obdivovat krásy uměleckých děl, ale také objevit různá zákoutí měst, ale i místa, která jsou důležitá pro partnery festivalu. To vše je možné jen díky mecenášům, podpory vedení měst, Národní galerie, Ministerstva kultury a ostatních institucí.

www.sculptureline.cz

Malba

Linky umění

www.linkyumeni.cz

 

Art & Event Gallery Černá Labuť

V samém centru města s krásným výhledem na Prahu představujeme klientům nová díla našich kmenových umělců i nové „objevy“ umělecké scény. Špičkové vybavení spolu s unikátním kulinářským zázemím udělaly z tohoto prostoru vyhledávaný prostor umělci, individuálními návštěvníky i společnostmi. Pro ty zde pořádáme vzdělávací i společenské akce zaměřené na práci s uměním, tvorbu sbírek, a investice do umění.

www.cernalabut.cz

Sklo

GLASS LINE

Umělecké sklo. Fenomén, který se zrodil v naší zemi a následně pak pronikl do celého světa. Vytvořit sklářské dílo je něco jiného než namalovat obraz. Není to jen o talentu, ale také o fyzice, chemii, manuální zručnosti. Jde nejen o to, jak vytvořit tu správnou sklovinu, jak uchopit do ruky píšťalu, vytvořit formu, jak brousit, leštit … a speciální kapitolou je chlazení. Právě tato složitost má za následek, že na světě je mnohem méně špičkového skla, než špičkových obrazů, soch, fotografií …  což jeho atraktivitu ještě podtrhuje.

Moderní doba s sebou přináší svěží interiéry, které jako by svou jednoduchostí, světlostí a kvalitou osvětlení byly stvořeny pro souznění se sklem. Postupně se utvrzujeme v tom, že umělecké sklo zdaleka není tak křehké, jak se o něm neprávem říká a že dokáže velmi snadno fungovat v každodenní realitě společně s námi našimi dětmi či mazlíčky.

www.artlines.cz/cs/glass